NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Reklamní bannery viditelné po setmění

Plakáty a reklamní bannery jsou velmi oblíbeným reklamním nástrojem. využívají je jak velké korporace, tak i malé podniky. Jejich rozmanitost je neuvěřitelná a projekty jsou stále zajímavější, poutavější a někdy překvapivé a kontroverzní. To vše má za úkol přitáhnout pozornost příjemce. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují formát a typ reklamy, kterou majitelé firem zvolí. Velmi důležitou roli zde hraje specifikace firmy – místní autoservisy, restaurace a kosmetické salony nejčastěji volí reklamní poutače zavěšené na ploty a oplocení. Větší podniky, které mají často celostátní dosah, volí reklamy na zastávkách autobusů, billboardy nebo mega reklamu na lešení a fasádách budov. Většina těchto médií je podsvícená, díky čemuž jsou reklamy viditelné i po setmění. A co s bannery? Je možné udělat něco pro to, aby byly vidět nejen přes den?

Reklamní bannery viditelné po setmění

Majitelé firem, kteří vsadili na bannerové reklamy, si nyní mohou užívat viditelnost i po setmění. Právě pro tyto podnikatele byly vytvořeny reflexní bannery . Přes den se neliší od tradičních bannerů a v noci díky speciálnímu nátěru odrážejí světlo, takže je jejich obsah vidět i v noci. Jsou však o něco těžší, ale díky tomu mnohem odolnější vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Aby dokonale splnily svůj úkol, měly by být zavěšeny u silnice, kde budou odrážet světlo z projíždějících vozidel nebo blízké pouliční lampy.

Proč reflexní bannery?

Reklama je velmi důležitým prvkem každého podnikání. Konkurence vám v noci nedá spát, proto by válka o klienty a jejich udržení by měla být prioritou. Banner je skvělé reklamní médium, bohužel po setmění neviditelné. Obzvláště nepříjemné je to v zimním období, kdy je den mnohem kratší. Reflexní bannery umístěné u silnice budou viditelné 24 hodin denně a jistě se zasloužily o Váš úspěch.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top