NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Hotelová karta nebo klíč?

 

V současné době stále více hotelů a penzionů vyměňuje klasické zámky za takzvané hotelové karty. Je to způsobeno především pohodlím a potřebou zvýšení prestiže v daném zařízení. Hotelová karta je navíc rozhodně bezpečnější. Díky tomu, že může sloužit k mnoha účelům, stačí, aby zákazník dostal při příjezdu pouze jednu.

Hotelová karta – hlavní výhody

  • Pohodlí – otevření dveří díky hotelové kartě trvá doslova chvilku. Je to rozhodně pohodlnější metoda než klasický zámek na klíč. Pouzdro na hotelovou kartu navíc zabírá málo místa, takže ji můžeme schovat do peněženky nebo kapsy.
  • Funkčnost – Hotelová karta může otevírat nejen dveře do pokoje, ale také do SPA, bazénu, může obsluhovat výtah a mnoho dalších místností. Není třeba si vyzvedávat další klíče na recepci a nosit jich několik najednou
  • Profesionalita – tato forma je rozhodně mnohem lépe hodnocena zákazníky než běžné klíče. Použití moderního systému zamykání zajistí naší firmě uznání v očích zákazníků
  • Bezpečnost – většina systémů s kartami vás informuje o nezavřených dveřích a můžete díky nim rovněž ověřit historii používání karty. Kromě toho zaručují, že se nikdo zvenčí nedostane do hotelu a do jeho rekreační části.

Pouzdro na hotelovou kartu – možnost personalizace

Hotelová karta je obvykle nenápadný bílý kus plastu, který nevytváří dobrý dojem. Ale za to obal na hotelovou kartu může být navrženo výjimečně kreativním způsobem. Díky použití barev spojených s barvami firmy se pouzdro stane dalším prvkem identifikace značky. Potisk firemního loga, pozdravů, zajímavé grafiky, čísla pokoje a kontaktu na zaměstnance recepce činí z pouzdra hotelovou vizitku a dokonalý doplněk, který zákazníci zcela jistě docení . Někdy si zákazníci berou tento typ materiálu domů na památku, což zajišťuje dodatečnou reklamu naší firmě.

V posledních letech jsou určitě populárnější hotelové karty. Na nových objektech jsou montovány od začátku, v těch starších se postupně vyměňují za nové technologie. Hotelová karta zajišťuje danému místu nejen prestiž, ale také pohodlí pro hosty a bezpečnost pro celý objekt.

 

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top