NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Papírové a bavlněné reklamní tašky

 

Život v souladu s přírodou a péče o životní prostředí jsou pro spotřebitele stále důležitější. Stále více lidí důsledně mění své návyky ohledně segregace odpadků a množství používaných plastů. Někteří zákazníci vědomě odmítají plastové tašky. Stává se také, že přestávají nakupovat v obchodech, které stále nezavádějí změny v péči o naši planetu. Dobrá image firmy vyžaduje zavedení nových řešení, počínaje taškami.

Máme na výběr mnoho druhů ekologických tašek, které jsou kromě funkčnosti také vynikajícím reklamním nosičem. Patří mezi ně bavlněné tašky s potiskem a papírové tašky s potiskem. To, pro které se rozhodneme, by mělo záviset na potřebách firmy.

Papírové tašky s potiskem

Jejich hlavní výhody jsou:

  • Ekologie – jsou zcela biologicky odbouratelné a mohou být recyklovány na makulaturu
  • Všestrannost – ideální pro balení oděvních produktů, potravin a mnoha dalších
  • Nízká cena – papírové tašky s potiskem jsou, ve srovnání s taškami z jiných materiálů, mnohem levnější
  • Zajímavý vzhled – díky potisku zajímavé grafiky a textu na tašce můžeme vytvořit zajímavý projekt, který bude přitahovat pozornost ostatních příjemců

Papírové tašky s potiskem jsou skvělé jako obaly na zakoupené produkty. Nejsou tak odolné jako například bavlněné nebo síťové tašky. Jsou však dostatečně pevné, abyste je mohli po nakupování používat ještě mnohokrát k přenášení oblečení, knih nebo potravin.

Bavlněné tašky s potiskem

Jejich hlavní výhody jsou:

  • Trvanlivost – bavlněné tašky budou sloužit po mnoho let
  • Všestrannost – tento typ tašky je ideální pro nakupování, cestování nebo do práce
  • Pevnost – můžete v nich nosit mnohem těžší věci než v papírové tašce
  • Snadno se udržují čisté – bavlněné tašky s potiskem můžete bez problému prát v pračce

Bavlněné tašky s potiskem jsou dokonalým reklamním nosičem. Obsah vytištěný na nich se skvěle prezentuje, díky čemuž přitahují pozornost příjemců. Díky své všestrannosti mohou sloužit jako dárek k nákupu, ale jsou také skvělé jako balení pro jiné propagační předměty, materiály během školení a konferencí. Jejich jedinou nevýhodou je cena, která je mnohem vyšší, než cena papírových nebo plastových tašek.

Reklamní tašky jsou skvělým řešením pro každou firmu. Bez ohledu na to, z čeho jsou vyrobeny, spájí je všestrannost, funkčnost a skutečnost, že jsou skvělé jako zajímavý reklamní nosič. Zajímavě navržené, zapadnou do paměti našich příjemců a zajistí naší firmě pozitivní zpětnou vazbu.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top