NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Jak vybrat online tiskárnu?

 

Stále více lidí se rozhoduje pro internetové tiskárny. Můžete však vždy jen získat? Na co si dát pozor při výběru internetové tiskárny?

Výhody online tiskárny

Internetové tiskárny je stále oblíbenější – hlavně kvůli atraktivním cenám a pohodlí při objednávání. Když používáte online tiskárnu – vidíte jasně celou nabídku, varianty a cenu. Pokud máte dotazy, můžete probrat podrobnosti pomocí chatu, telefonicky nebo e-mailem. A jakmile se rozhodnete: stačí kliknout a počkát, až se na váš stůl dostanou čerstvé výtisky. Místo toho, abyste běhali po městě, můžete to udělat tím, když sedíte v teplém křesle, v kanceláři nebo v koupelně – a to 24/7.

Justprint
Justprint

Zákazníci stále častěji se rozhodují online tiskárny Jejich výběr je velmi obrovský – a tak se můžete v bludišti nabídek opravdu ztratit. Pokud vás zajímá, jakou online tiskárnu si vybrat, máme pro vás několik tipů. Pojďme přímo k věci – na co musíme pamatovat při výběru online tiskárny?

  1. Bohatství nabídky. Pokud si objednáváte například firemní materiály, je výhodné to dělat na jednom místě.Proč? Hlavně proto, že vám dává větší šanci získat konzistentně kvalitní výtisky se správnými barvami. Za zásilku zaplatíte pouze jednou (nebo vůbec nezaplatíte). Pokud má tiskárna rozsáhlý sortiment výrobků, pravděpodobně má také rozsáhlý strojový park, který poskytuje mnoho možností a tiskových technik na jednom místě. Pokud nechcete ztrácet čas na různé dodavatele – vyberte tiskárnu, která pro vás udělá… všechno;)
  2. Intuitivní webová stránka. To znamená taková, která je propracovaná, profesionální a také usnadňuje pohodlné prohlížení nabídky. Velmi důležité jsou funkční rozdělení podle kategorií a přesné vizualizace a popis produktů. Dobře, pokud má web promyšlené filtry, které vám umožní zúžit vyhledávání na určitou tematickou a produktovou skupinu. Kromě samotné nabídky, popisů produktů a tipů stojí za to věnovat pozornost dalším vymoženostem. Příznivá online tiskárna nejen představuje nabídku, ale také inspiruje. Dobrý web je ten, který vám umožní udělat spoustu věcí na 1 místě. Protože jde především o pohodlí, že?
  3. Funkce zdarma. Nejlepší online tiskárny nabízí nejen samotné výtisky, ale také bezplatné tipy, šablony a speciální nástroje. Stojí za to vybrat platformu, která dává více než samotné výtisky. Na některých stránkách můžete navíc využít bezplatné inspirace, tipy a šablony. Zde však stojí za to vybrat ty, které nabízejí autorské, jedinečné vzory – vytvořené talentovanými tvůrci, spíše než ty z hotových generátorů. Dobrou kvalitu je snadno poznat. Některé platformy také nabízejí přístup k bázi grafiků a nástrojům pro snadnou komunikaci s designerem.
  4. Pohodlný kontakt. Při výběru online tiskárny také věnujte pozornost různým formám kontaktu. Např. chat, pomocí kterého můžete neustále mluvit o nabídce, telefonicky, na sociálních sítích a e-mailem. Tímto způsobem můžete zvolit nejpohodlnější formu kontaktu.
  5. Poměr ceny a kvality. Cenu je třeba vždy srovnávat s kvalitou. Protože co, když zaplatíte – relativně – méně, pokud budou výtisky vyrobeny neopatrně a na špatném podkladu? Je známo, že propagační materiály jsou důležitou součástí budování image společnosti a jsou naší vizitkou. Dobrá kvalita dává větší jistotu, že nebudete ztrácet čas na následné stížnosti a opravy. Při výběru tiskárny věnujte pozornost tomu, jaké stroje a techniku tisku nabízí, stejně jako výběru podkladu a zušlechťování. Kvalita propagačních materiálů je součástí image, ne vždy se vyplatí šetřit.
  6. Náklady na dopravu Bohužel, často právě zde se nacházejí malé hříchy online tiskáren. Tyto náklady v mnoha tiskárnách se přenášeny na zákazníka. To je teprve vidět až po shrnutí objednávky. Navíc jsou tyto náklady často předražené. Ale nezapomeňte, že tak nemusí být a nemělo by být. Nenechte se ošidit a vyberte si online tiskárnu, která si náklady na přepravu vezme na sebe.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top