NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Jakou metodu tisku firemního trička zvolit?

O tom, že reklama je pákou obchodu a nejen to, nemusíme snad nikoho přesvědčovat. Podnikatelé předhánějí jeden druhého v tom, že vymýšlejí stále nové a nové formy propagace. Jsou i tací, kteří důvěřují osvědčeným metodám. Takovou metodou je určitě propagace pomocí triček s potiskem.

Model trička s potiskem se může lišit podle formy jeho použití. Pro firemní akce budou nejvhodnější prémiová trička s potiskem. Všechny druhy veletrhů a výstav, kde je důležitá prezentace, jsou rozhodně ideálním místem pro polokošile.

Pro všechny druhy turnajů a sportovních soutěží jsou vhodná trička ze syntetických materiálů, která se používají ke sportu.

Bez ohledu na to, jakou funkci bude mít tričko objednané společností, musí na něm být reklamní tisk. A právě zde se obvykle to začíná trochu komplikovat.

Jaký potisk bude vhodný, jakou metodu tisku si vybrat?

U již zmíněných polokošil je ideální relativně nová metoda tisku materiálů, jmenovitě sub-flock. Je vhodná pro tisk jednotlivých kusů oblečení a také kombinuje metodu sublimace a tepelného tisku. Téma vytištěné na tričku touto metodou je nejtrvalejší a kvalitativně nejlepší ze strany samotné grafiky.

U bavlněných triček, které se budou objednávat ve velkém množství, bude nejlepší volbou sítotisk. Při této metodě se nanáší sítotisk na tkaninu pomocí sítotiskových barev (může to být vodní nebo plastizolová sítotisková barva). Jedná se o poměrně travlou metodu a co je nejdůležitější, je navržena pro výrobu většího množství objednaných triček nebo jiného druhu oblečení, jako jsou kšiltovky, mikiny, bundy.

Posledním typem dotyčných reklamních triček jsou sportovní trička s potiskem. V tomto případě jde prakticky jen o sublimaci, protože se týká pouze umělých tkanin a objednané množství se obvykle pohybuje mezi několika a několika desítkami kusů. Sublimace materiálu je velmi odolná a efektivní metoda tisku, což je velmi důležité, zejména ve sportu.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top