NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Umístěte reklamu na plexisklo

Tisk na desky z plexiskla je metoda reklamy, který vás může zvýraznit na pozadí jiných společností. Umožňuje ovládat světlo, barvy a průhlednost, což vytváří širokou základnu možností a použití. Je ideální pro výstavní stánky, odhaluje některé expoziční prvky, jiné zdůrazňují, ale také skrývají věci, které nejsou vhodné pro oko potenciálního zákazníka. Stejně tak je lze použít na výlohách obchodů. Označování firem, kanceláří, zobrazování loga nebo názvu je také díky použití tohoto materiálu snadné. Je velmi snadné získat elegantní a prestižní vzhled naší cedule nebo desky.

tiskárna online

Plexisklo nebo akrylové sklo je termoplastický plast s vysokou průhledností. Ještě nikdy nebylo tak snadné vytisknout na ni náš obrázek. Kdysi byl tento typ grafiky prováděn lepením na plastové výřezy z fólie, bohužel drobné detaily se pak dělaly neuvěřitelně tvrdě. Naštěstí v současné době máme mnohem lepší metodu – je to UV tisk (https://justprint.cz/). Díky němu můžeme použít tento typ reklamy se stejným úspěchem jak uvnitř, tak i venku, protože je odolný proti povětrnostním vlivům. Můžeme také provádět velmi malé grafické prvky a používat malé písmo.

Můžete použít různé typy základního nátěru, které nám umožňují získat různé vizuální pocity od lidí, kteří sledují reklamu. Bílá, mléčná deska je jako list papíru, na který aplikujeme náš obrázek nebo nápis a používáme různé barevné odstíny. Můžeme ji také zvýraznit zespodu. Barevná usnadňuje použití barevných efektů, speciálních efektů a bílý inkoust dále rozšiřuje tyto funkce. Bezbarvý tisk na plexisklech zase umožňuje použít efekt barevného skla nebo jej vyplnit na obou stranách, pokud nepoužíváme bílý podklad.

Plexiskloje v současné době široce používaným materiálem a rozhodně nebudeme litovat, pokud chceme propagovat naši společnost nebo kancelář pomocí této technologie.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top