NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Plakáty, samolepky, potisk na fólii – neobvyklá nabídka tiskáren

Už jsme si zvykli na běžné letáky, vizitky a všechny nabídky, které nám tiskárny nabízejí. Jsou to nejpopulárnější tištěné materiály, které můžeme objednat, ale možná stojí za to trochu rozšířit své zájmy a vyzkoušet některé jiné formy reklamy, jako jsou plakáty, tištěné fólie nebo nálepky?

Plakáty

Plakáty jsou vytištěny ve velkých formátech a nejčastěji se používají k propagaci koncertů, kulturních akcí. Jejich velkou výhodou je stále efektivita, protože jeden plakát si může přečíst tisíce lidí, jakmile je na správném veřejném místě. Pokud má dosáhnout svého cíle, musí upoutat pozornost nebanální grafikou, nápadem, ideí. Často se tento druh plakátů vyskytuje na billboardech. Jejich reklamní sdělení obsahuje v úžasném hesle na pozadí nebanální grafické kompozice.

Fólie OWV

Fólie owv jsou oboustranné, takže by měly představovat stejnou grafiku z jedné (vnější) a druhé (vnitřní) strany. Díky tomuto zpracování bude reklama čitelná pro mnohem širší publikum. Musí je ohromit svou velikostí, nápadem, kvalitou a provedením a především harmonicky zapadnout do městského prostoru. Tisk tohoto druhu fólie je spojen s vysokými grafickými technologiemi, takže taková nabídka je k dispozici v nejlepších tiskárnách vybavených moderními tiskárnami. Fólie je v případě potřeby snadno odstranitelná z budov. Často je ochotně objednávána kvůli svým vlastnostem omezujícím sluneční záření. To platí zejména v kancelářských budovách s prosklením, do kterých proniká velké množství světla.

Nálepky

Dnes mnoho lidí zcela podceňuje reklamní příležitosti, které nesou nálepky. Jsou poměrně nenápadné, obvykle malé velikosti, což způsobuje, že je obtížné na nich umístit dostatečně množství informací, které musí být předáno, ačkoli samolepky mají jiné výhody. Jedná se o jakýsi gadget, který ohromí mladší publikum nebo ty, kteří se rádi odlišují. Je důležité si uvědomit, že nálepky mohou být umístěny téměř kdekoli, a to bez větších problémů, protože jsou samolepicí. To jim dává značnou výhodu oproti jiným propagačním materiálům.

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top