NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Ideální dárek? Neobvyklý kalendář!

S novým rokem stojí za to vsadit na kreativitu a neobvyklost – překvapíme přátele a rodinu malými, i když neobvyklými dárky. Kalendáře jsou dobrou volbou, zvláště když překvapí nestandardními tvary nebo motivy. Díky nim budou osoby, jež jsou pro nás důležité mít to, co je zároveň pohodlné, užitečné a zajímavé. Takže se podívejme, mezi jakými patenty si můžete vybrat.

 

Personalizované fotografie v kalendáři

Kalendář je položka, která se používá velmi často, téměř denně. Má tedy smysl mít ho vždy po ruce, proto by neměl být nudný a měl by obsahovat nějaký prvek, který nám připomíná, co a/nebo koho máme rádi. Fotografie, které zvěčňují okamžiky strávené s přáteli, jsou skvělý nápad. Dalším dobrým nápadem jsou fotografie našich oblíbených mazlíčků, grafika zobrazující naše zájmy nebo krajiny, které nás obzvláště zasáhly. Nejdůležitější je, abychom se vždy mohli dívat na to, co je pro nás důležité.

 

Koláž a kalendář-dokonalá kombinace?

Další zajímavou možností je kalendář vyrobený metodou koláže. Koláž lze realizovat několika způsoby. Může to být například rozvinutím bodu č. 1 – pak by měla obsahovat fotografie umístěné zajímavým, netriviálním způsobem. To může být také příběh vyprávěný pomocí fotografií nebo sad různých prvků, jako jsou fotografie, výstřižky z novin a další grafiky, které lze kreativně kombinovat.

 

Komixové příběhy v kalendáři

Mimochodem, když už mluvíme o příběhu, stojí za to si vzpomenout na další zajímavou formu, tedy komix. Komix v námi navrženém snímku bude tvůrčím vývojem dvou výše uvedených návrhů. Neboť nic tak nezlepšuje náladu jako připomenutí nějaké zábavné situace ve vzpomínkách – abychom měli tyto vzpomínky vždy po ruce. Spojujeme vtipné fotky nás a našich přátel se zajímavými bublinami vyrobenými metodou koláže – může z toho vyjít něco opravdu atraktivního, co vyvolá úsměv na vaší tváři pokaždé, když se podíváte na kalendář.

 

Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top