NAPLNETISKARNY

tiskárny, velkoformátový tisk

Skládané letáky

Skládané letáky umožňují přístupným způsobem – na větším než standardním povrchu – umístit spoustu informací v úhledné a atraktivní podobě. Letáky tohoto typu se nejčastěji používají jako prezentace nabídky společnosti.

Projekty skládaných letáků

Skládané letáky jsou správně složené listy papíru. Mohou se vyskytovat v mnoha variantách a v různých formátech. Díky nim můžete naplánovat a vměstnat spoustu obsahu bohatého na grafiku a fotografie. Šikovné složení určí kvalitu a trvanlivost celku, takže je lepší se rozhodnout pro služby profesionální tiskárny.

skládané letáky

Letáky se liší způsobem skládání: složené na polovinu, do C nebo do Z – na výšku, nebo šířku. Skládané letáky lze získat v mnoha formátech a s různým počtem složení. Ty skládané na polovinu tvoří čtyři stránky, zatímco skládané do C nebo Z až do 6 stránek. Jsou dostupné ve velikostech: A3, A4, A5 nebo A6. Jsou vytištěny na křídovém i ofsetovém papíru.

Kvalita zpracování

Aby leták sloužil Vašim zákazníkům po dlouhou dobu, musí vazač umět dělat svou práci. Co umožňuje získání letáků v dobré kvalitě, jsou rýhovací a skládací procesy, které ovlivňují kvalitu a trvanlivost nákladu. Rýhování je důležitým prvkem při práci s papírem a znamená, že se na papíře udělají speciální prohlubně připravující náklad k dalšímu zpracování. Skládání zahrnuje lámání papíru na polovinu nebo na vícekrát. Každé lámání vytvoří další stránky letáku, a tím více prostoru pro správu obsahu.

Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top